Niedziela, 29 listopada 2020. Imieniny Błażeja, Margerity, Saturnina

Marszałek odwiedził nowomiejskie starostwo. Będzie łatwiejszy dostęp do map

2017-12-01 09:48:09 (ost. akt: 2017-12-01 09:59:22)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin i starosta Andrzej Ochlak podpisali umowę o dofinansowanie projektu „Zintegrowana Informacja Geodezyjna i Kartograficzna Warmii i Mazur w Powiecie Nowomiejskim”.

Celem realizacji projektu jest dążenie do zwiększenia dostępności danych przestrzennych, posiadanych przez Powiat Nowomiejski, dla obywateli i przedsiębiorców poprzez zdigitalizowanie zasobów oraz zaoferowanie e-usług o wysokim poziomie dojrzałości związanych z działaniami z obszaru geodezji.

Cechą wspólną korzyści jakie zostaną odniesione jest łatwiejszy i szybszy dostęp do powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego w szczególności poprzez: obniżenie kosztów prac geodezyjnych poprzez wyeliminowanie potrzeby osobistego stawiania się w starostwie, wzrost efektywności pracy dzięki możliwości pracy na zdigitalizowanych dokumentach zasobu geodezyjnego, przyśpieszenie procesu uzyskiwania danych dotyczących cen nieruchomości, odciążenie pracowników dzięki automatyzacji procesów, ograniczenie popełniania błędów przy wydawaniu zasobu geodezyjnego dzięki eliminacji czynnika ludzkiego, oszczędność czasu i szybszy dostęp do potrzebnej dokumentacji przy prowadzeniu spraw.

Wartość projektu to 2.753.075,50 zł, z czego dofinansowanie wynosi 2.328.749,67 zł.

opr. mzal


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages