Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Warsztaty biblioteczne dla II a SP2

2017-10-29 12:42:27 (ost. akt: 2017-10-29 12:43:59)
Podczas warsztatów bibliotecznych w szkole

Podczas warsztatów bibliotecznych w szkole

Autor zdjęcia: SP 2

26 października 2017 roku uczniowie klasy II a Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim uczestniczyli w warsztatach bibliotecznych.

Na zaproszenie wychowawczyni pani Pauliny Kopkowskiej-Dąbrowskiej warsztaty poprowadziła pani Lucyna Lewon z Powiatowego Centrum Rozwoju Edukacji w Nowym Mieście Lubawskim. Podczas zajęć drugoklasiści poznali budowę książki. Pani Lucyna przeczytała uczniom książkę Iwony Chmielewskiej „Kłopot”. Po jej wysłuchaniu dzieci wzięły udział w kreatywnych warsztatach plastycznych, które były związane z treścią książki. Spotkanie z panią Lucyną Lewon było związane z przedsięwzięciem, które realizują uczniowie klasy II a. Akcja „Książka w teczce” promuje czytelnictwo i ma na celu gromadzenie przez drugoklasistów ilustracji do przeczytanych książek. W ramach akcji dzieci odwiedzą Powiatową Bibliotekę Pedagogiczną w Nowym Mieście Lubawskim. Przedsięwzięcie również wspierają rodzice uczniów. Ich zaangażowanie polega na czytaniu dzieciom książek w szkole. Wychowawczyni pani Paulina Kopkowska-Dabrowska serdecznie dziękuje rodzicom i pani Lucynie Lewon za współpracę i pomoc w realizacji programu.

Mirosława Nowakowska SP2


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages