Czwartek, 24 stycznia 2019. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Ślubowanie uczniów klas pierwszych w SP2

2017-10-20 15:35:07 (ost. akt: 2017-10-20 15:39:05)
Moment ślubowania pierwszaków w SP 2

Moment ślubowania pierwszaków w SP 2

Autor zdjęcia: SP 2

12 października 2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym mieście Lubawskim odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka.

W uroczystości wzięli udział uczniowie, rodzice i nauczyciele. Galę zaszczycili swoją obecnością Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Józef Blank, radni miejscy – panowie Andrzej Nadolski i Kazimierz Zgliczyński, Przewodnicząca Rady Rodziców pani Brygida Karczyńska. Uroczystość poprowadziły panie: Małgorzata Fijałkowska i Magdalena Grabowska. Po powitaniu uczniowie klasy I a i klasy I b wystąpili w części artystycznej. Pierwszoklasistów przygotowały wychowawczynie panie: Hanna Zielińska i Maria Grugiel. W programie wystąpiły również uczennice starszych klas: Katarzyna Szymankiewicz, Maja Lewandowska, Julia Michalska, Aleksandra Jaroszewska i Roksana Danielewska. Po występach młodych artystów nastąpiło ślubowanie, którego tekst odczytała Wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka pani Renata Szwarc. Z kolei Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej pan Zbigniew Domżalski olbrzymim ołówkiem dokonał pasowania. W imieniu Rady Rodziców pani Brygida Karczyńska wręczyła nowym członkom społeczności dyplomy. Na zakończenie uroczystości wykonano pamiątkowe zdjęcie.

Mirosława Nowakowska SP2


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages