Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Dyskoteka na Dzień Chłopaka w SP 1

2017-10-02 15:49:25 (ost. akt: 2017-10-02 16:11:40)
Chłopcy z SP 1 z upominkami od dziewcząt

Chłopcy z SP 1 z upominkami od dziewcząt

28 września w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lub. odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka. Uczniowie klas IV-VII spędzili popołudnie w atmosferze miłej zabawy.

Oprócz pląsów, chłopcy brali udział w konkursach, które sprawdziły ich „męską” wiedzę na temat motoryzacji i majsterkowania. Demonstrowali swoje zdolności w trudnej konkurencji wbijania gwoździ oraz mieli za zadanie rozpoznać na czas symbole znanych marek samochodowych. Najszybciej z tym zadaniem uporał się Maksymilian Rogowski, tuż przed Karolem Mroczkowskim, którzy jako jedyni rozpoznali wszystkie symbole. W dalszej części chłopcy mieli możliwość wykazania się zdolnościami manualnymi podczas przyszywania guzików. Nie tylko musieli je szybko przyszyć, ale estetycznie i mocno. Największą wprawą w tej konkurencji wykazał się Oskar Florkowski. Demonstrując swoje zdolności w różnych tanecznych rytmach talentem wykazał się Adrian Meler. Na zakończenie dyskoteki uczennice zaśpiewały chłopcom „Sto lat”, a Ola Lendzinowska zastępca przewodniczącego Rady Uczniowskiej wręczyła słodkie prezenty Dyrektorowi Jerzemu Resickiemu, opiekunowi ORU Zbigniewowi Gołębiewskiemu oraz Przewodniczącemu Rady Uczniowskiej Bartkowi Zellmie.
SP 1


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages