Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Ślubowanie uczniów klas pierwszych Szkoły Muzycznej I Stopnia

2017-10-01 18:08:46 (ost. akt: 2017-10-01 18:10:29)
Pasowania dokonała Iwona Mrozińska

Pasowania dokonała Iwona Mrozińska

Autor zdjęcia: ZSPiM

27 września 2017 roku odbyła się w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych szkoły Muzycznej I Stopnia.

Do ślubowania w tym roku szkolnym przystąpiło 32 uczniów. Uroczystość poprowadziła pani Agnieszka Kasprzycka. Po powitaniu gości nastąpił krótki koncert przygotowany przez uczniów klas starszych. Wystąpiły w nim: Olga Jabłońska z klasy fortepianu, Wiktoria Modrzewska z klasy klarnetu oraz Amelia Kasprzycka, która zaśpiewała piosenkę. Uczniowie klasy I/6 przygotowali układ taneczny, a klasa I/4 wykonała znaną melodię „Stand by me & Eye of Tiger” zaaranżowane na Bum bum rurki i sztabki dźwiękowe. Występy oklaskami nagrodzili zebrani rodzice. Po występie uczniowie złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów szkoły muzycznej przez Wicedyrektor Szkoły Muzycznej I Stopnia panią Iwonę Mrozińską, wicedyrektora szkoły. Nowi uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Niespodziankę w postaci kwaśnej mikstury oraz muzycznych rebusów i zagadek przygotował Samorząd Uczniowski. Na tym zakończono uroczystość, którą przygotowały panie Agnieszka Kasprzycka i Joanna Kupis-Werfel.
ZSPiM


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages