Wtorek, 4 sierpnia 2020. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego

Wędkarskie debiuty i kolejne zawody, tym razem z łodzi

2017-09-14 10:36:19 (ost. akt: 2017-09-14 10:39:34)

Autor zdjęcia: Nadesłane

Młodych wędkarzy zaproszono na Wyrobisku Nielbark, gdzie odbyły się zawody pn Wędkarskie Debiuty. Z okazji skorzystało 10 młodych zawodników. Pogoda nie nastrajała na moczenie kija ale ostatecznie w czas zawodów warunki wędkarskie były idealne.

Przebieg zawodów dla juniorów był identyczny z zawodami dla dorosłych i wędkowano 2,5 godziny. Większość zawodników nastawiła się na szybkościowy połów uklei i ten gatunek ryby dominował w siatkach wędkarzy. Po ocenie przez jurorów ryby powróciły do wody.

Najlepiej łowił Dawid Łobodziński z Nowego Miasta, przed Antonim Żurawskim też z Nowego Miasta, trzeci był Hubert Suchocki z Szafarni, a czwarty Hubert Meler z Nowego Miasta. Piątym zawodnikiem został Norbert Suchocki też z Szafarni. Kolejne miejsca zajęli: Jakub Ryczkowski z Nowego Miasta, Olaf Soboczyński z Bratiana (największa ryba — okoń 80 gram), Patryk Cichocki z Nowego Miasta oraz Nikodem Jaskulski i Laura Trendowicz, również z Nowego Miasta.
 
KOLEJNE ZAWODY NA SKARLIŃSKIM
PZW z Nowego Miasta zaprasza na VI edycję zawodów spinningowych ze środków pływających o Puchar Kapitana Sportowego. Zawody odbędą się 24 września na Jeziorze Skarlińskim w Wawrowicach (plaża wiejska). Zbiórka zawodników o godz. 6.30, a czas wędkowania to 5 godzin. Wpisowe od zawodnika wynosi 25 zł. Zapisy przyjmowane są w sklepie wędkarskim przy ul Mickiewicza 1G do dnia 22 września. Informacje pod telefonem — 697 856 116.
ul

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages