Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Świecące maluchy będą bezpieczniejsze na drodze

2017-09-12 13:19:23 (ost. akt: 2017-09-12 13:28:35)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Trudno określić do kiedy Ryszard Krzemieniewski, animator sportu i rekreacji organizuje spotkania dotyczące bezpiecznej drogi do szkoły oraz imprez dla uczniów pn. Bezpieczne wakacje. Tym razem w spotkaniu, które odbyło się w Szkole Podstawowej nr 3 i Gimnazjum w Nowym Mieście wzięło udział 150 najmłodszych uczniów wraz z opiekunami.

Na imprezę zaproszono przedstawicieli nowomiejskiej policji, straży miejskiej oraz olsztyńskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Każdy z gości wygłosił krótkie pogadanki na temat bezpiecznego zachowania się na drodze podczas podążania do szkoły oraz powrotu do domu. Dzieci chórem odpowiadały na zadane pytania.

Jednak największą radość sprawiły kamizelki odblaskowe i inne „bezpieczne gadżety” ofiarowane prze sponsorów. Zatańczyła również formacja z gimnazjum

Na koniec imprezy wszystkie dzieci wraz z gośćmi stanęły do zdjęcia ubrane w odblaskowe kamizelki. Potem była okazja do zapoznania się z samochodami służbowymi straży miejskiej i policji. Niemałe zainteresowanie wzbudzał też samochód w barwach firmowych „Gazety Olsztyńskiej”.

— Dziękuję wszystkim za udział w spotkaniu, a szczególnie naszym sponsorom. Myślę, że dzieci dużo zapamiętały i przez to poprawi się ich bezpieczeństwo na drodze — powiedział Ryszard Krzemeniewski, który zorganizował imprezę w imieniu nowomiejskiego MOSiR. ul
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. kate #2326183 | 94.254.*.* 12 wrz 2017 14:54

    To wręcz niepojęte, że dzieci (milusińscy), które bawił i opiekował się nimi, mają teraz po 40, 30 itd. lat, a Pan Rysiu nie został dotychczas Kawalerem Orderu Uśmiechu. Pomyślcie Dzieci nad nominacją. Dorośli pomóżcie im.

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages