Niedziela, 19 maja 2019. Imieniny Celestyny, Iwony, Piotra

Szkolny start w "jedynce"

2017-09-05 15:58:28 (ost. akt: 2017-09-05 16:02:41)

Autor zdjęcia: nadesłane

Nowy rok szkolny 2017/2018 rozpoczął się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II. Wszyscy zebrani na szkolnym dziedzińcu usłyszeli pierwszy dzwonek, który zainaugurował kolejny rok szkolny.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście: Dorota Osińska- Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu w Urzędzie Miasta, która reprezentowała Burmistrza Józefa Blanka, Vice Przewodnicząca Rady Miejskiej Lilia Karczyńska, radni miejscy: Zofia Wilbrandt, Adam Kłosowski, Zbigniew Ewertowski, Adam Straus i Mieczysław Kubacki oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Anna Moczadło.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Jerzy Resicki skierował do wszystkich ciepłe słowa – życzył dużo wytrwałości w dążeniu do celów i samych wspaniałych ocen. Maruderów pocieszył, że za 10 miesięcy … znów będą wakacje.

W swoim wystąpieniu zwrócił uwagę na fakt, że od tego roku szkolnego wracamy do ośmioklasowej szkoły podstawowej oraz że powstała klasa o profilu sportowym.
Wiele ciepłych słów usłyszeliśmy z ust zaproszonych gości. Dorota Osińska życzyła uczniom sukcesów i zachęcała do udziału w dodatkowych zajęciach, które będą licznie organizowane w nowym roku szkolnym. Poinformowała , że podczas wakacji w szkole trwały intensywne remonty, by przygotować szkołę do rozpoczęcia nowego roku.

Anna Moczadło złożyła uczniom życzenia samych dobrych ocen i sukcesów w nowym roku. W roku szkolnym 2017/2018 w naszej szkole naukę rozpoczyna czterysta czterdzieścioro uczniów, którzy będą się uczyć w dziewiętnastu oddziałach. Pracę rozpoczęli nowi nauczyciele: Liliana Lisakowska, Lidia Wiśniewska, Andżelika Gomuła, Małgorzata Grześkiewicz oraz Leon Pruszkowski.

Na zakończenie uroczystości uczniowie z byłej klasy IIIa piosenka i wierszem pożegnali odchodzące wakacje i powitali nowy rok. Po części oficjalnej uczniowie udali się do klas na pierwsze spotkania z wychowawcami.

SP1Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages