Poniedziałek, 21 stycznia 2019. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Piłka charytatywna dla Tomka

2017-07-27 13:12:27 (ost. akt: 2017-07-27 13:14:49)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

"Gramy Dla Tomka", pod taką nazwą zrodził się pomysł na zorganizowanie turnieju charytatywnego. Inicjatywa pojawiła się zarówno ze strony kibiców, jak i mieszkańców miasta — znajomych oraz przyjaciół Tomka.

Turniej charytatywny "Gramy dla Tomka" miał na celu zbiórkę pieniędzy na leczenie walczącego o zdrowie Tomka Obuchowskiego.

Przez ponad 6 godzin rywalizowało ze sobą 14 drużyn, które zdecydowały się pomóc Tomkowi. Gościliśmy zespoły zarówno miejscowe, jak i przyjezdne z Lidzbarka, Ostródy, Grudziądza czy Suwałk — opowiada Jakub Lendzionowski z grona organizatorów turnieju.

Po zaciętych rozgrywkach najlepszą ekipą okazał się Święty Tomasz. Zespół ten pokonał w finale Legion Lidzbark. Na najniższym stopniu podium stanęli Nowomieszczanie, składający się głównie z nowomiejskich kibiców. Najlepszym strzelcem był Piotr Grążewski, najlepszym bramkarzem Mateusz Zimnicki, natomiast najlepszym zawodnikiem Krystian Kowalski.

Na imprezie prężnie działała mała gastronomia, był również pokaz kick-boxingu oraz licytacja gadżetów związanych z klubem KS Drwęca. Pomysłodawcą zabawy był Tedi-Trans oraz przyjaciele Tomka, którzy z pomocą kibiców KS Drwęca oraz Szkoły Podstawowej nr 2 podjęli się organizacji imprezy.
Więcej szczegółów i jaką kwotę udało się zebrać znajdzie się na łamach jutrzejszej „Gazety Nowomiejskiej”.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages