Czwartek, 23 stycznia 2020. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Okręgowe święto działkowców gościć będzie w Nowym Mieście

2017-07-22 11:23:45 (ost. akt: 2017-07-22 11:33:13)
Ogródki działkowe na pierwszym planie w scenografii Nowego Miasta

Ogródki działkowe na pierwszym planie w scenografii Nowego Miasta

Autor zdjęcia: Grzegorz Morawski

Wielkie święto przeżywać będą działkowcy z Nowego Miasta, ich sympatycy i goście, którzy licznie mają przybyć do grodu nad Drwęcą. Właśnie Nowe Miasto będzie 12 sierpnia organizatorem Okręgowych Dni Działkowca.

Jak informuje Henryk Orzechowski, prezes Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Witaminy”, impreza na boisku osiedlowym przy ulicy Tysiąclecia rozpocznie się o godzinie 10. W programie części oficjalnej zaplanowano m.in. wręczenie odznaczeń, koncert nowomiejskiej orkiestry dętej, podsumowany też będzie konkurs ogrodów. Następnie rozpocznie się biesiada przy grillu i muzyce. Na szereg atrakcji mogą liczyć również najmłodsi.

Podczas imprezy podsumowany będzie też konkurs na najdorodniejszy, bądź o bardzo oryginalnym kształcie owoc lub warzywo, pochodzące z ogrodów na terenie miasta i okolic. Konkurs jest otwarty i wszyscy chętni proszeni są o dostarczenie plonów na pół godziny przed rozpoczęciem imprezy, na specjalne stoisko.

Przypominamy również, że trwa głosowanie na najpiękniejszy ogród działkowy w okręgu, w którym startuje ROD „Witaminy”. Kupony (wypełnione), które drukowane są w sobotnich wydaniach „Gazety Olsztyńskiej” można dostarczać do redakcji „Gazety Nowomiejskiej” na ul. Wodną 9.
— Zachęcamy do głosowania i udziału w naszej imprezie. Zarezerwujmy sobie czas na 12 sierpnia — zaprasza prezes Orzechowski. ul
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages