środa, 11 grudnia 2019. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Są pieniądze na remont MCK

2017-07-04 14:13:11 (ost. akt: 2017-07-04 14:18:47)

Autor zdjęcia: Urząd Miasta Nowego Miasta

Józef Blank, burmistrz Nowego Miasta wraz ze skarbnikiem Wiolettą Chętnicką podpisał z Gustawem Markiem Brzezinem, marszałkiem województwa, umowę dotacji w wysokości 2,4 mln złotych na realizację inwestycji o nazwie "Kompleksowy remont i przebudowa budynku Miejskiego Centrum Kultury w celu stworzenia Manufaktury Zawodów Dawnych".

Zadanie jest finansowane dzięki członkostwu w sieci miast Cittaslow i wpisuje się w kilkuletni plan rewitalizacji centrum Nowego Miasta. Łączny koszt przebudowy MCK wynosi niemal 3 mln złotych. W jego ramach powstanie Manufaktura Zawodów Dawnych, która będzie m.in. proponować związaną z rzemieślnictwem ofertę kulturalną dla mieszkańców i gości. Budynek zostanie gruntownie wyremontowany, ocieplony i dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Obecnie trwa przetarg na wykonawcę robót budowlanych. Przebudowa ma się zakończyć 31 lipca 2018 roku.

mzalCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages