Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Artur Barciś wraz z muzykami wystąpi w finałowym koncercie XIII Międzynarodowego Letniego Festiwalu Muzycznego Nowe Miasto Lubawskie '2017

2017-06-30 12:00:00 (ost. akt: 2017-06-29 23:00:16)
Artur Barciś wystąpi podczas finałowego koncertu festiwalu letniego

Artur Barciś wystąpi podczas finałowego koncertu festiwalu letniego

Autor zdjęcia: Nadesłane

Dotarliśmy do finałowego koncertu XIII Międzynarodowego Letniego Festiwalu Muzycznego Nowe Miasto Lubawskie '2017. Warto więc zarezerwować sobie czas na uczestnictwo w tej uczcie kulturalnej.

Wcześniej, już od początku czerwca odbywały się koncerty z udziałem znanych artystów scen muzycznych Polski, Niemiec i Rosji. Występy odbywały się zarówno w murach szacownej, nowomiejskiej bazyliki kolegiackiej, jak i w sali kina Harmonia.

Przed nami finałowy koncert z cyklu „Dialog muzyki i słowa”. W niedzielę, 2 lipca, w nowomiejskim kościele o godz.15 usłyszymy laureatów festiwalu Cantate Deo.

Potem wystąpią gwiazdy z Bułgarii — Dilian Kouchev (baryton), Yurij Nilolov (tenor) i Tomasz Glanc, dyrektor muzycznego festiwalu (organy/fortepian), a także Strings Quintett. Recytacjami spotkanie ubogaci aktor Artur Barciś, m.in znany jako odtwórca roli Arkadiusza Czerepacha w serialu RANCZO, czy Norka w serialu MIODOWE LATA.

Patronat medialny nad koncertami sprawowała „Gazeta Nowomiejska”. ul
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages