Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Zakończenie roku szkolnego w nowomiejskiej "jedynce"

2017-06-26 12:09:45 (ost. akt: 2017-06-26 12:14:35)

Autor zdjęcia: SP 1

23 czerwca 2017 roku w nowomiejskiej „jedynce” zakończono rok szkolny 2016/2017.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście – Burmistrz Miasta Józef Blank, Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Lilia Karczyńska, Radni Miejscy – Adam Kłosowski, Piotr Szpanowski i Adam Straus, Kierownik Referatu Oświaty przy Urzędzie Miasta Dorota Osińska, Dyrektor Zarządu EXPOM w Kurzętniku Rafał Domżalski wraz ze swoją asystentką Martą Tchorzewską oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Anna Moczadło.

Burmistrz Miasta Józef Blank gratulował uczniom promocji do wyższych klas oraz licznych sukcesów, które odnieśli w minionym roku szkolnym oraz życzył udanych i bezpiecznych wakacji.
Dyrektor Szkoły Jerzy Resicki w kilku słowach podsumował miniony rok szkolny, który nie należał do łatwych. Podziękował wszystkim za dobrą współpracę i pożegnał uczniów oraz współpracowników życząc dobrego wakacyjnego wypoczynku.
Serdeczne życzenia udanych wakacji skierowały do obecnych Przewodnicząca Rady Rodziców Anna Moczadło oraz Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Lilia Karczyńska.

Dyrektor Zarządu EXPOM Rafał Domżalski, wręczył nagrody uczniom szkoły, którzy wyróżnili się w minionym roku szkolnym wiedzą z przedmiotów ścisłych i języka obcego.
Nowy program pod nazwą „Akademia Expomu” ma na celu promowanie wiedzy z przedmiotów ścisłych i mobilizować uczniów do systematycznej pracy nad pogłębianiem wiedzy. Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy oraz urządzenia elektroniczne - tablety. Wśród nagrodzonych znaleźli się następujący uczniowie: Katarzyna Polak, Paweł Kowalczyk, Ksawery Kuczkowski, Samuel Schramm, Wiktor Grzywacz, Konrad Pawłowski i Dawid Szpanelewski.

W dalszej części spotkania uczniowie odebrali świadectwa z wyróżnieniem oraz dyplomy wzorowego ucznia i nagrody książkowe. Nagrodzono również uczniów, którzy mieli 100% frekwencję na zajęciach lekcyjnych. Dwoje uczniów – Oktawia Straus i Oliwier Zdanowski – oboje z klasy VB, zostali sportowcami roku i otrzymali puchary za bardzo dobre wyniki w zawodach sportowych.
Po części oficjalnej uczniowie z nauczycielami udali się do klas, by odebrać świadectwa i pożegnać się z nauczycielami.
SP 1


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages