Poniedziałek, 20 sierpnia 2018. Imieniny Bernarda, Sabiny, Samuela

Nowomiejska gala szkolnego sportu w Tylicach

2017-06-22 19:42:32 (ost. akt: 2017-06-22 19:46:15)
Wręczanie wyróżnień

Wręczanie wyróżnień

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

W sali Pawie Oczko w Tylicach, po raz drugi odbyła się Gala Sportu Szkolnego Powiatu Nowomiejskiego. Wręczono wyróżnienia sportowcom, nauczycielom, trenerom, uhonorowano również szkoły.

Gospodarz powiatu — Andrzej Ochlak powitał zaproszonych wśród których znaleźli się młodzi szkolni sportowcy wraz z rodzicami i opiekunami oraz oficjalni goście. Na galę przybyli m.in. Waldemar Buszan, dyrektor Departamentu Sportu Urzędu Marszałkowskiego, Wacław Wasiela, przewodniczący WM SZS, oraz samorządowcy nowomiejscy.

Po występach grup cyrkowych „Paka” i „Piccollo” oraz wokalnych Laury i Katarzyny Truszczyńskich nastąpiło uroczyste ogłoszenie wyników osiągniętych przez uczniów oraz podsumowanie współzawodnictwa szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2016/2017. Wyróżnione osoby otrzymały statuetki i nagrody, które wręczał Andrzej Ochlak w towarzystwie innych oficjeli.


Klasyfikacja Szkół Podstawowych Współzawodnictwa Sportowego w roku szkolnym 2016/2017
(do 100 uczniów w szkole)
I Szkoła Podstawowa w Zajączkowie, II Szkoła Podstawowa w Zwiniarzu, III Szkoła Podstawowa w Gwiździnach
(powyżej 100 uczniów)
I Szkoła Podstawowa w Kurzętniku, II Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Mieście Lubawskim
III Szkoła Podstawowa w Mrocznie
Klasyfikacja Szkół Gimnazjalnych Współzawodnictwa Sportowego w roku szkolnym 2016/2017
I Gimnazjum Kurzętnik, II Gimnazjum Bielice, III Gimnazjum Grodziczno
Klasyfikacja Szkół Ponadgimnazjalnych Współzawodnictwa Sportowego w roku szkolnym 2016/2017
I Zespół Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim, II Zespół Szkół Zawodowych
w Kurzętniku, III Zespół Szkół w Bielicach


Najlepsi Sportowcy 
Powiatu Nowomiejskiego 
Szkoły Podstawowe
I ex aequo Kłosowski Kamil Szkoła Podstawowa w Kurzętniku i Antoszewska Maja 
Szkoła Podstawowa Nr 1w Nowym Mieście Lubawskim
III 
Lange Daria Społeczna Szkoła Podstawowa w Tylicach

Najlepsi Sportowcy
 Powiatu Nowomiejskiego 
Szkoły Gimnazjalne
I ex aequo Kornacka Kinga Gimnazjum w Grodzicznie i Rudnik Kacper 
Gimnazjum w Nowym Mieście Lubawskim

III
 Dąbrowski Jakub 
Gimnazjum w Grodzicznie


Najlepsi Sportowcy 
Powiatu Nowomiejskiego
 Szkoły Ponadgimnazjalne
I Pawłowska Patrycja 
Zespół Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście
II Pawłowska Kamila Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście
III
 Dereszewski Paweł 
Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku 



Wyróżnieni nauczyciele 
wf
Jan POTOMSKI, Dorota NOWIŃSKA, Dorota DRESZLER, Wioletta KAMIŃSKA, Jarosław ROSZKOWSKI, Marek ŻAK, Jowita JANKOWSKA, Krzysztof PRZYBYSZ, Henryk ZAGÓRSKI, Arkadiusz KAMIŃSK_
Wyróżnieni sędziowie
Bernadetta KLEINOWSKA, Zdzisław LEWALSKI, Wiesław SCHWARZ, Jerzy DEMBIŃSKI
Hilary SAŁACKI, Krzysztof KNUT, Leszek MILEWSKI, Zbigniew GOŁĘBIEWSKI, Leon PRUSAKOWSKI

















































Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. nowomiejszczanka #2271822 | 83.6.*.* 23 cze 2017 21:30

    Wspaniała Gala . Ogromne brawa dla pana Mirka niech się inni uczą jak organizować zawody i imprezy. Życzę duzo zdrowia i dalszych pomysłów w nowym sezonie.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. jan #2271217 | 83.6.*.* 22 cze 2017 22:50

    wspaniala Gala szacun dla pana Mirka Urbanowskiego ,ktory potrafi tak wiele zrobic niech się inni uczą jak to wszystko prowadzic. Życze duzo zdrowia i sily ,energii do dalszej pracy.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages