Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

"Miłość w rodzinie nigdy nie zginie" — miejskie podsumowanie dni rodziny

2017-06-12 00:05:25 (ost. akt: 2017-06-12 00:10:01)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Impreza podsumowująca Nowomiejskie Dni Rodziny odbyła się w sali Miejskiego Centrum Kultury. W programie spotkania były występy taneczne i wokalne oraz wręczenie upominków uczestnikom konkursów, a także podziękowań osobom zaangażowanym w organizację imprez.

Program wydarzeń Nowomiejskich Dni Rodziny '2017, które odbywały się w ramach XIX Warmińsko Mazurskich Dni Rodziny, był bardzo bogaty i różnorodny.

Od dnia 18 maja, kiedy zainaugurowano dni do podsumowania dna 9 czerwca odbyło się w różnych jednostkach na terenie miasta ponad 50 różnych imprez — spotkań, konkursów i przedsięwzięć rekreacyjno-sportowych oraz festynów, które gromadziły najwięcej osób.

Podczas imprezy podsumowującej wszyscy obejrzeli film pokrótce pokazujący przekrój obchodów dni rodziny. Wypowiadał się Józef Blank, burmistrz miasta i Elżbieta Rogowska, szefowa MOPS-u i jednocześnie koordynatorka Nowomiejskich Dni Rodziny, które odbywały się pod hasłem "Miłość w rodzinie nigdy nie zginie". Na koniec wszystkich zaproszono na słodki poczęstunek. ul
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. jak #2264738 | 77.87.*.* 12 cze 2017 20:47

    Szkoda,ze zapomniano o koordynatorach tych imprez w podleglych jednostkach, którzy dla MOPSu zrobili całą krecią robotę!!!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages