środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Wspaniały dzień w SP2

2017-06-03 13:38:11 (ost. akt: 2017-06-03 13:40:36)
Dla dzieci z "dwójki" przygotowano niespodzianki z okazji Dnia Dziecka

Dla dzieci z "dwójki" przygotowano niespodzianki z okazji Dnia Dziecka

Autor zdjęcia: SP 2

Z okazji Dnia Dziecka w wielu ciekawych zajęciach uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim.

Dzień Dziecka rozpoczęło spotkanie społeczności uczniowskiej w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej. Uroczystość poprowadziła pani Małgorzata Fijałkowska. Wiele uśmiechu, radości i wspaniałej zabawy to życzenia, jakie skierował do uczniów Dyrektor Zespołu Szkół pan Zbigniew Domżalski. Następnie Wicedyrektor Szkoły pani Renata Szwarc odczytaniem „Lokomotywy” Juliana Tuwima zainaugurowała akcję „Cała Polska czyta dzieciom”. Niespodziankę dla uczniów przygotowali nauczyciele, wystawiając „Rzepkę” Juliana Tuwima. Kolejnym punktem programu był występ zespołu „Fart”, który pracuje pod kierunkiem pani Magdaleny Domżalskiej. Po nim w piosence „Wszystkie dzieci nasze są” wystąpili nauczyciele. Swoją zwycięską prezentację z Powiatowego Konkursu Booktalking przedstawiła uczennica klasy VI b Patrycja Chmielewska. Ciekawym punktem programu był występ klasy pierwszej. Uczniów przygotowała pani Małgorzata Prokop. Rozstrzygnięty został konkurs „Maraton czytelniczy”, którego laureatką została Dobrawa Chorzelewska z klasy V a, drugie miejsce zajęła Patrycja Chmielewska z klasy VI b, a na trzecim miejscu uplasował się Nikodem Jaroszek z klasy VI c. W konkursie „Uratuj z nami kilka drzew” wygrała grupa 05, drugie miejsce zajęła klasa V a, a trzecie miejsce zdobyła klasa II e. Następnie odbyły się zajęcia sportowe, klasy czwarte rywalizowały w hali sportowej, klasy piąte udały się na wycieczkę rowerową, klasy szóste rozegrały mecze piłki nożnej oraz uczestniczyły w spacerze z „kijkami”. Boisko wielofunkcyjne opanowali mali sportowcy z klas I – III. Do dyspozycji dzieci była rozstawiona na boisku szkolnym zjeżdżalnia. Ten niezwykły, wspaniały i pełen wrażeń dzień zakończyła projekcja filmu „Safari” w kinie pod gwiazdami. Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne seans odbył się w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej.
Słodki poczęstunek – lody, zjeżdżalnię oraz kino pod gwiazdami ufundowała dla uczniów naszej szkoły Rada Rodziców.

Mirosława Nowakowska SP2


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages