Czwartek, 19 kwietnia 2018. Imieniny Alfa, Leonii, Tytusa

„Kocham Cię, Polsko” w SP2

2017-06-01 10:00:00 (ost. akt: 2017-05-31 19:30:08)
Po zmaganiach przyszedł czas na wspólne zdjęcie

Po zmaganiach przyszedł czas na wspólne zdjęcie

Autor zdjęcia: SP 2

25 maja 2017 roku w salce korekcyjnej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się konkurs recytatorski o treściach patriotycznych „Kocham Cię, Polsko”.

Był on skierowany do grup przedszkolnych Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka. Do konkursu przystąpiły dzieci z trzech grup wiekowych: trzylatki, czterolatki oraz pięcio- i sześciolatki. Komisja Konkursowa w składzie: Wicedyrektor Szkoły pani Renata Szwarc, pani Mariola Orzechowska i pani Agnieszka Dembińska oceniała dzieci w trzech kategoriach wiekowych. Konkurs, który poprowadziła pani Sylwia Cieszyńska przygotowała pani Maria Grugiel. Dzieci recytowały wiersze o Polsce. W najmłodszej kategorii wiekowej pierwsze miejsce zajęła Nina Rybicka, na drugim miejscu uplasowała się Amelia Skocka, a trzecie miejsce zdobyła Agata Lendzion. W grupie czterolatków najlepszą recytatorką okazała się Marcelina Grzymowicz, drugie miejsce zajęła Marianna Wilczyńska, trzecie Aleksandra Flaszyńska. W najstarszej grupie zwycięzcą został Igor Bochenek, na drugim miejscu uplasowała się Antonina Skóra, trzecie miejsce zajęła Lena Jaworowska. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały upominki, które ufundował Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej pan Zbigniew Domżalski.

Mirosława Nowakowska SP2


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages