środa, 30 września 2020. Imieniny Geraldy, Honoriusza, Wery

Spędzili noc w szkole

2017-05-31 19:09:23 (ost. akt: 2017-05-31 19:11:41)
Taka noc na długo pozostanie w pamięci

Taka noc na długo pozostanie w pamięci

Autor zdjęcia: SP 1

Z piątku na sobotę (26.05.2017r. - 27.05.2017r.) w nowomiejskiej „jedynce” odbyła się kolejna "Noc w szkole", podczas której uczniowie mogli doświadczyć, że szkoła nie musi kojarzyć się tylko z nauką i ławkami, ale również z dobrą zabawą i ciekawymi doświadczeniami.

Pozwala również na nawiązywanie bliższych relacji z rówieśnikami i doskonali umiejętność współpracy w grupach. Tym razem uczniowie rozpoczęli swoją przygodę grami zespołowymi na kompleksie sportowym naszej szkoły, później samodzielnie przygotowali zdrową kolację, na którą podały sałatkę warzywną, sałatkę owocową oraz kolorowe kanapki. Następnie odbył się turniej zatytułowany "Kocham Cię Polsko", podczas którego uczniowie wykazali się bogatą wiedzą na temat swojego kraju, a także prezentowali swoje umiejętności porozumiewania się, szybkości, logicznego myślenia i śpiewu. W dalszej części wieczoru, uczniowie wzięli udział w podchodach. Szukali kopert z zagadkami dotyczącymi nowomiejskiej „jedynki”, ukrytymi na terenie budynku szkoły. W tej konkurencji liczyła się zarówno wiedza, jak i czas wykonania zadania przez każdą z grup. Tuż po północy nadszedł czas na zabawę w chowanego w całkowitej ciemności. Tym razem zadaniem uczniów było odnalezienie swoich opiekunów. Na koniec wszyscy zostali poczęstowani słodyczami ufundowanymi przez organizatorów "Nocy w szkole", czyli Ogólnoszkolną Radę Uczniowską oraz dyrekcję szkoły, po czym wspólnie obejrzeli film animowany. Nie da się ukryć, że moc atrakcji zajęła większą część nocy, jednak sen na materacach w sali gimnastycznej był nie mniejszą frajdą dla wszystkich uczestników "Nocy w szkole".
SP 1

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages