Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Zawodnicy taekwondo odwiedzili Olecko

2017-05-15 11:56:58 (ost. akt: 2017-05-15 12:05:46)

Autor zdjęcia: MUKS Olimpia Nowe Miasto

W dniach 12-13 maj 2017 w Olecku odbył się Puchar Polski – Hidori Cup 2017 w Taekwondo Olimpijskim, który jest turniejem rankingowym kategorii P1 Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego. Był tam zespół sportowców z MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie.

W zawodach taekwondo olimpijskiego uczestniczyli zawodnicy w 4 kategoriach wiekowych: dziecko, młodzik, kadet i junior. MUKS OLIMPIA reprezentowało 5 zawodników. W kategorii kadet byli to Rozalia Paterek ( -47 kg) i Jakub Żarczyński (-45 kg). Natomiast w kategorii junior walczyli Marta Balcerewicz (-52 kg), Filip Suliński (-55kg) i Dariusz Tryniszewski (-63 kg). Sukcesem zakończył się występ Rozalii i Jakuba, którzy zdobyli III miejsce w swoich kategoriach wagowych. Juniorzy mimo ogromnych chęci i waleczności po dobrych walkach przegrali swoje pierwsze starcia i odpadli z turnieju.

Piotr Gorzka, trener sekcji taekwondo MUKS Olimpia Nowe Miasto: Uważam, iż czynione przez zawodników postępy oraz zaangażowanie rodziców w rozwój swoich dzieci sprawią w niedługim czasie coraz lepsze efekty sportowe. Wyjazd na zawody możliwy był dzięki dofinansowaniu ze środków Gminy Miejskiej Nowe Miasto Lubawskie oraz pomocy rodziców.


opr. mzalCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages