środa, 12 sierpnia 2020. Imieniny Hilarii, Juliana, Lecha

Konkurs „Drugie życie śmieci” w SP2

2017-05-11 14:34:30 (ost. akt: 2017-05-11 14:37:15)
Na pamiątkowej fotografii

Na pamiątkowej fotografii

Autor zdjęcia: SP 2

27 kwietnia 2017 roku w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się konkurs „Drugie życie śmieci” skierowany do uczniów klas I – III Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka.

Nadrzędnym celem konkursu było propagowanie ochrony środowiska i segregacji odpadów. Dzieci obejrzały prezentację multimedialną o recyklingu. W przedsięwzięciu, którego organizatorkami były panie: Alina Bączek i Marta Marchwicka wzięły udział dwuosobowe drużyny z każdej klasy. Uczniowie wykonali pracę z przygotowanych przez siebie odpadów (butelek, pudełek, nakrętek, gazet). Dwuosobowe reprezentacje klas oceniało jury w składzie: panie Anna Kawiecka i Agnieszka Dembińska oraz pan Krzysztof Przybysz. Zwycięzcą konkursu został team z klasy III c w składzie: Maja Lewandowska i Maja Michalska, drugie miejsce zajęły Oliwia Heyka i Julia Lubczyńska z klasy II b, trzecie miejsce zajęła drużyna klasy III b, w której wystartowały: Martyna Jesionowska i Agata Mikołajczewska. Komisja konkursowa wyróżniła Barbarę Zawadzką i Julię Rybicką reprezentujące klasę II c oraz zespół klasy I a w składzie: Magdalena Rzymek i Aleksander Klein. Laureaci konkursu otrzymali nagrody, które wręczyła im pani Renata Szwarc – Wicedyrektor Szkoły.

Mirosława Nowakowska SP2
Na pamiątkowej fotografii

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages