Sobota, 23 czerwca 2018. Imieniny Albina, Wandy, Zenona

Pożegnanie klas trzecich z "Norwidem"

2017-05-05 10:17:52 (ost. akt: 2017-05-05 11:07:41)

Autor zdjęcia: Archiwum ZS im. C.K. Norwida

W Zespole Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście odbyła się uroczystość pożegnania trzecioklasistów, na którą przybyli zaproszeni goście, dyrekcja i nauczyciele oraz rodzice.

Jak co roku wyróżnieni zostali najlepsi spośród najlepszych. Najwyższą średnią z trzech lat nauki osiągnął Dominik Światkowski z klasy IIIa, który tradycyjnie przyjął gratulacje i nagrodę z rąk starosty powiatu nowomiejskiego Andrzeja Ochlaka. W gronie wyróżnionych świadectwem z biało-czerwonym paskiem znaleźli się również: Czarek Czapliński, Basia Baczek, Edward Klimek, Daria Golubska, Ola Kłosowska, Jakub Szyszka, Dorota Śliwińska, Agata Zalewska, Ola Bryglewska, Natalia Templin i Dagmara Urbańska. Nagrodzonym i ich rodzicom gratulacje złożyła dyrektor szkoły Barbara Przeradzka-Martko, która z nieskrywaną dumą mówiła o sukcesach licealistów jako uczniów, ale także laureatów i finalistów wielu olimpiad, konkursów i zawodów sportowych. Oni oraz ci, którzy wykazali się aktywnością w wielu dziedzinach życia otrzymali nagrody dyrektora szkoły. Nie zabrakło też ciepłych słów i podziękowań skierowanych do rodziców, którzy ofiarowali szkole to, co najcenniejsze - swój czas.

O piękną oprawę słowno-muzyczną zadbali drugoklasiści i ich wychowawcy. Maturzyści tradycyjnie otrzymali pamiątkowe długopisy. Ostatnie przed maturą spotkanie uczniów i ich nauczycieli w murach szkoły zakończyła pamiątkowa fotografia.

opr. mzalCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages