Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Mieszkańcy gminy Nowe Miasto już z Kartą Seniora

2017-04-28 15:55:31 (ost. akt: 2017-04-28 16:01:17)
W kolejce po Kartę Seniora...

W kolejce po Kartę Seniora...

Autor zdjęcia: Grażyna Jonowska

Wczoraj w świetlicy wiejskiej w Mszanowie chętni otrzymali Karty Seniora. Był też przegląd twórczości nieco wcześniej urodzonych.

Goście wypełnili salę świetlicy po brzegi. Wszyscy byli zainteresowani otrzymaniem kart uprawniających do zniżek na zakupy i usługi.

Uczestników spotkania powitał Michał Wróblewski, dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Mszanowie. Na początek wiele cennych rad zdrowotnych przekazała zebranym Maria Roessler, specjalista medycyny rodzinnej, pediatra.

Następnie zainaugurowano program Ogólnopolska Karta Seniora w gminie Nowe Miasto Lubawskie. Pierwsze karty wręczył wójt Tomasz Waruszewski, potem mieszkańcy gminy odbierali je na specjalnie wyznaczonych stoiskach. Zainteresowanie było duże i ustawiły się długie kolejki.

Na koniec odbył się Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów “Zawsze Młodzi”. Na mszanowskiej scenie zaśpiewały “Rakowianki” z Rakowic, “Wrzosy z Lubawy i “Sami Swoi” z Tylic. Zespół “Wszyscy Razem” z Brzozia reprezentowała zaś solistka Julia Kozłowska.
Organizatorami spotkania byli: Urząd Gminy Nowe Miasto Lubawskie zs. w Mszanowie, Ośrodek Pomocy Społecznej w Mszanowie oraz mszanowskie Gminne Centrum Kultury.
Grażyna Jonowska


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages