Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Apel „Dzień Ziemi” w SP2

2017-04-29 10:00:00 (ost. akt: 2017-04-28 15:17:16)
Uczniowie podczas apelu z okazji Dnia Ziemi

Uczniowie podczas apelu z okazji Dnia Ziemi

Autor zdjęcia: SP 2

26 kwietnia w hali Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się apel poświęcony Matce Ziemi.

W 2009 roku Zgromadzenie Ogólne ONZ ogłosiło 22 dzień kwietnia Międzynarodowym Dniem Ziemi. W związku ze Świętem Ziemi corocznie prowadzone są akcje, których celem jest promowanie postaw ekologicznych w społeczeństwie.

W hali Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się apel poświęcony Matce Ziemi.
Muzykę, dekoracje, przedstawienie, w którym wystąpili uczniowie klasy II a przygotowały panie: Mariola Orzechowska i Agnieszka Dembińska. Drugoklasiści w bardzo interesujący i pouczający sposób zaprezentowali społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim ciekawe lekcje przyrody i ekologii. Uczniowie przedstawili ekologiczne piosenki do znanych i popularnych melodii. Na scenie zaprezentowało swoją działalność studio telewizyjne, były rozmowy z widzami i wywiady. Z dwiema piosenkami wystąpiły uczennice klasy V a: Amelia Kasprzycka i Olga Grabowska. Apel zakończyła prezentacja najciekawszych poidełek dla ptaków.

Mirosława Nowakowska SP2


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages