Niedziela, 20 stycznia 2019. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Nowa jakość w Taxi Non Stop

2017-05-05 14:30:00 (ost. akt: 2017-05-05 13:37:36) Artykuł sponsorowany
Taxi Non Stop posiada nowe samochody osobowe oraz 9-osobowego busa.

Taxi Non Stop posiada nowe samochody osobowe oraz 9-osobowego busa.

Autor zdjęcia: Taxi Non Stop

Mieszkańcy naszego powiatu przywykli do problemów z zamówieniem taksówki w nocy, podczas weekendów czy świąt. Chce to zmienić nowa firma transportowa Taxi Non Stop.

Częstym problemem w branży taksówkarskiej jest utrudniony dostęp do usługi. W przypadku późnych powrotów do domu pozostaje pomoc rodzinna lub sąsiedzka, która wymaga poświęceń i czasu. Dodatkowo koszt jednego przewozu u różnych kierowców potrafi wahać się nawet o kilkanaście złotych.

Stały cennik
Klienci firmy Taxi Non Stop będą mogli liczyć na szybkie przyjęcie zlecenia o każdej porze dnia i nocy, bez względu na święta czy pogodę. Firma posiada centralę zgłoszeniową pod numerem 570 765 765. Dostępność numeru przez całą dobę jest gwarancją sprawnej obsługi. Kolejną innowacją jest stała opłata do 5 kilometrów. Bez względu na to, czy chcemy pokonać odcinek 1 kilometra i wrócić z nowomiejskiego rynku do domu na działkach, czy do dojechać do Bratiana, Marzęcic czy Kurzętnika: zawsze zapłacimy atrakcyjną, stałą opłatę. Klienci bez domysłów zawsze będą wiedzieli, ile zapłacą. Celem firmy jest, aby usługi Taxi Non Stop rozwiązały odwieczny problem z szybkim transportem. Bez dyskomfortu i ograniczeń, za stałą, niską opłatą nie trzeba będzie prosić rodziny czy znajomych o podwiezienie. Po prostu nie będzie się to opłacać.

Nowoczesna flota
Do dyspozycji klientów przygotowane będą nowe, komfortowo wyposażone pojazdy osobowe z dużymi bagażnikami, a także bus, który pomieści dziewięć osób.
- Priorytetem dla firmy jest możliwość sprawnego przetransportowania nawet dużej ilości osób w szybkim czasie. Dlatego stawiamy na nowoczesną, rozbudowaną flotę oraz prosty system opłat, który usprawni obsługę. To właśnie połączenie prostoty w płatnościach, całodobowej dostępności i nowych aut cechuje naszą firmę - mówi Mateusz Suwiński z firmy Taxi Non Stop. Jak dodaje, firma świadzczy także usługi transferów na lotnisko, odprowadzania samochodów czy też drobnych zakupów.

Taksówki firmy Taxi Non Stop możemy zobaczyć na ulicach Nowego Miasta i całego powiatu. Zapraszamy do korzystania z nowej jakości usług transportowych i sprawdzenia innowacyjnej oferty tej nowej firmy. Więcej informacji znajduje się na stronie www.taxinonstop.pl.


Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages