Czwartek, 24 stycznia 2019. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Podjadą wyścigówki pod Nawrę z obu stron

2017-04-27 19:16:20 (ost. akt: 2017-04-26 21:27:41)
Start do ubiegłorocznego wyścigu na ul. Żwirki i Wigury

Start do ubiegłorocznego wyścigu na ul. Żwirki i Wigury

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Już w najbliższą niedzielę, 30 kwietnia wszystkich kibiców i wielbicieli zapachu benzyny Automobilklub Nowomiejski zaprasza na kolejny wyścig górski pod Nawrę.

Daniel Wyrzykowski, prezes klubu zapowiada, że będzie się działo i kto zajrzy pokibicować kierowcom nie będzie żałował. Z dnia na dzień przybywa zawodników na liście startowej, co można prześledzić na nowej stronie AN — aknowomiejski.pl

Podobnie jak w ubiegłym roku pierwsza część wyścigu odbędzie się na odcinku drogi powiatowej Nowy Dwór-Nawra. Start zaplanowano na godz. 9.50. Ta część zawodów potrwa do godz. 14:15. Potem organizatorzy zapraszają na drugą część zawodów na odcinku drogi powiatowej Nowe Miasto-Nawra — start od strony ulicy Żwirki i Wigury.

Biura Górskiego Rally Sprintu i parku serwisowego znajdą się na placu rozładowni PKP (wjazd od ul. Grunwaldzkiej za stacją paliw) i będą czynne w dniu zawodów od godziny 8. Około godziny 9.15 opublikowana ma być lista startowa. Oficjalne zakończenie zaplanowane jest na godz.18.30.

Kierowcy poruszający się pojazdami w rejonie rozgrywania zawodów dnia 30 kwietnia mogą napotkać utrudnienia w godzinach od godziny 9 do 19. Organizatorzy z góry przepraszają i apelują o wyrozumiałość.

Patronat medialny nad impreza objęła „Gazeta Nowomiejska”. ul


Podjazd od strony Nowego Dworu Bratiańskiego
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages