Niedziela, 25 sierpnia 2019. Imieniny Belii, Ludwika, Luizy

Kabaret NEO-NÓWKA zawita do Brodnicy i Lubawy!

2017-03-28 12:11:02 (ost. akt: 2017-03-30 11:04:28)
Znany w całym kraju kabaret pochodzi z Wrocławia.

Znany w całym kraju kabaret pochodzi z Wrocławia.

Autor zdjęcia: organizatorzy

W najbliższy weekend 2 kwietnia w Brodnicy i Lubawie wystąpi znany z telewizji kabaret Neo-Nówka. Z tego powodu mamy przygotowany konkurs dla naszych Czytelników.

Wrocławskie trio kabaretowe odwiedzi nasz region w najbliższy weekend. W niedzielę 2 kwietnia odbędą się aż dwa spektakle: o godz. 16 w Lubawie w hali MOSiR, a o godz. 20 w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Brodnicy. Spektakl "Kazik sam w domu" to nie lada atrakcja rozrywkowa i jeden z najlepszych programów Neo-Nówki.

Organizatorzy:
"Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić.

Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki. Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: "Każdy jest Kazikiem swego losu”. Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.


KONKURS
Z okazji występu organizator przygotował konkurs. Należy odpowiedzieć na pytanie: skąd pochodzi aktor kabaretowy Neo-Nówki, Radosław Bielecki?

Pierwsze dwie osoby zainteresowane występami w Brodnicy i Lubawie, które zadzwonią pod numer 605345435 i udzielą prawidłowej odpowiedzi otrzymają podwójną wejściówkę na spektakl.

TUTAJ MOŻNA ZAMÓWIĆ BILETY NA WYBRANY SPEKTAKL.
artykuł sponsorowany
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages