Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

III Targi Pracy i Edukacji 2017 w nowomiejskim Norwidzie

2017-03-28 09:56:42 (ost. akt: 2017-03-29 09:40:44)
Stanisław Szwed, wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej

Stanisław Szwed, wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej

Autor zdjęcia: mrpips.gov.pl

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim zaprasza do udziału w III Targach Pracy i Edukacji, które odbędą się 11 kwietnia 2017 r. w godz. 10 - 13 w Zespole Szkól im. C. K. Norwida w Nowym Mieście.

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim 
11 kwietnia, we współpracy z Ochotniczymi Hufcami Pracy organizuje III TARGI PRACY 
I EDUKACJI, które wpisują się w Ogólnopolski Dzień Walki z Bezrobociem.
Targi odbędą się w budynku Zespołu Szkól im. CK. Norwida przy ulicy 3-go Maja 24 w Nowym Mieście Lubawskim w godzinach 10:00 - 13:00. Wydarzenie organizowane jest pod honorowanym patronatem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Starosty Nowomiejskiego.

Celami nadrzędnymi, które przyświecają organizatorom są przede wszystkim: pomoc osobom zainteresowanym w podjęciu lub zmianie dotychczasowego zatrudnienia, zapoznania się 
z oczekiwaniami i wymogami obecnego rynku pracy, uzyskaniu informacji na temat zdobycia nowych kwalifikacji, a wystawcom zaprezentowanie swoich profili działalności jak również zapoznanie się 
z usługami Powiatowego Urzędu Pracy w Nowym Mieście Lubawskim, Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Iławie oraz Ośrodka Szkolenia Zawodowego OHP w Kurzętniku.

Inicjatywa skierowana jest do osób uczących się w szkołach gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, studentów, absolwentów, osób poszukujących pracy, bezrobotnych, a także osób chcących zmienić lub podwyższyć kwalifikacje zawodowe.

Udział w targach zarówno dla wystawców i odwiedzających jest całkowicie bezpłatny. Targi są otwarte dla pracodawców z każdej branży, niezależnie czy reprezentują małe, czy duże przedsiębiorstwa, lokalny rynek pracy czy spoza powiatu.

Tegoroczne targi pracy otworzy Wiceminister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Stanisław Szwed. Na targi pracy zostali zaproszeni m.in Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie Gustaw Marek Brzezin, Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki oraz Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy Zdzisław Szczepkowski.

Warto dodać, że w ostatnich latach Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim otrzymał wiele wyróżnień tj.:
Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie Gustaw Marek Brzezin nagrodził nas:
Wyróżnieniem II stopnia za szczególne osiągnięcia w zakresie łagodzenia skutków bezrobocia oraz aktywizacji zawodowej w 2014 r.
Wyróżnieniem I stopnia za szczególne osiągnięcia w zakresie łagodzenia skutków bezrobocia oraz aktywizacji zawodowej w 2015 r.
Wyróżnieniem II stopnia za uzyskanie w 2016 r. wysokiej skuteczności działań aktywizacyjnych podejmowanych wobec osób bezrobotnych w województwie warmińsko-mazurskim.
Uzyskanie nominacji do tytułu Lidera Rozwoju Regionalnego 2016 za realizację działań mających na celu aktywizację osób pozostających bez pracy.
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska oraz Sekretarz Stanu 
w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Stanisław Szwed nagrodzili nas wyróżnieniem za uzyskanie w 2016 roku wysokiej skuteczności działań aktywizacyjnych podejmowanych wobec osób bezrobotnych w województwie warmińsko-mazurskim.

mzal


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages