Sobota, 23 czerwca 2018. Imieniny Albina, Wandy, Zenona

Powitanie wiosny w SP2

2017-03-24 19:52:23 (ost. akt: 2017-03-23 17:54:39)
Były konkursowe marzanny

Były konkursowe marzanny

Autor zdjęcia: Archiwum SP 2

21 marca był w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Tego dnia społeczność uczniowska przybyła do szkoły w kolorowych, wiosennych strojach.

Dominującym kolorem dla czwartoklasistów był żółty, uczniowie klas piątych zaakcentowali ten radosny dzień kolorem zielonym, a szóstoklasiści założyli stroje koloru czerwonego.

Najmłodsi obejrzeli w hali sportowej przedstawienie, poświęcone najpiękniejszej porze roku. W sali korekcyjnej uczestniczyli w interesującym spotkaniu z panem Krzysztofem Przybyszem – nauczycielem wychowania fizycznego, zapaśnikiem i trenerem. Przemaszerowali również ulicami miasta w poszukiwaniu wiosny.

Uczniowie klas IV – VI rywalizowali na torze sprawnościowym, który przygotowali dla nich nauczyciele wychowania fizycznego. Bardzo miło spędzili czas grając w różnego rodzaju gry planszowe. Zajęcia zakończył apel na boisku szkolnym, gdzie odbył się konkurs na najpiękniejszą Marzannę.

Wszystkie klasy zaprezentowały ekologiczne, kukły konkursowe. W kategorii klas 0 – III jury przyznało pierwsze miejsce klasie II c, zdobywcą drugiego miejsca została klasa III c, a trzecie miejsce przyznano grupie 05. W kategorii klas IV – VI najpiękniejszą Marzannę wykonała klasa VI c, na drugim miejscu uplasowała się klasa IV c, a trzecie miejsce zdobyła klasa V a. Laureaci konkursu otrzymali z rąk Dyrektora Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej pana Zbigniewa Domżalskiego puchary. Taka forma spędzenia pierwszego dnia wiosny w szkole bardzo spodobała się wszystkim uczniom.

Mirosława Nowakowska SP2


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages