2017-03-23 17:24:54(ost. akt: 2017-03-23 17:30:12)
Dziewczęta zadowolone z pucharu

Autor zdjęcia: Archiwum SP 2

W Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim dobiegła końca Wiosenna Liga w Grach Zespołowych. Przedsięwzięcie było realizowane w ramach szkolnego projektu „Wychowanie przez kulturę fizyczną na plus”.
W marcu nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali szkolne turnieje dla klas czwartych, piątych i szóstych. Chłopcy rywalizowali w piłce ręcznej, dziewczęta w piłce siatkowej. Główną nagrodą w poszczególnych kategoriach był Puchar Dyrektora Szkoły. Wśród chłopców w kategorii klas czwartych pierwsze miejsce zdobyła klasa IV b, drugie zajęła klasa IV a, a trzecie klasa IV c. W kategorii klas piątych na pierwszym miejscu był zespół klasy V b, drugie miejsce zajęła klasa V a. Wśród klas szóstych pierwsze miejsce na podium wywalczyła klasa VI b, drugie miejsce klasa VI c, a trzecie klasa VI a. Wiele emocji dostarczyły zawodniczkom i kibicom mecze w piłkę siatkową. Puchar Dyrektora Szkoły wśród klas czwartych wywalczyła klasa IV a, drugie miejsce zajęła klasa IV c, a na trzecim miejscu uplasowała się klasa IV b. W klasach piątych Puchar Dyrektora Szkoły powędrował do uczennic klasy V b, która wygrała z dziewczętami z klasy V a. Dziewczęta z klasy VI b podobnie jak ich koledzy z klasy wywalczyły Puchar Dyrektora Szkoły, pokonując klasę VI a i VI c, która zajęła trzecie miejsce w tej kategorii.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy systematyczności w kształtowaniu swojej sprawności fizycznej.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.