Sobota, 26 maja 2018. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Spotkanie z panem Krzysztofem Przybyszem „Zwyciężaj bez pychy, przegrywaj bez urazy”

2017-03-19 11:42:49 (ost. akt: 2017-03-19 11:45:47)
Krzysztof Przybysz opowiadał uczniom o swojej sportowej karierze

Krzysztof Przybysz opowiadał uczniom o swojej sportowej karierze

Autor zdjęcia: Archiwum SP 2

16 marca 2017 roku uczniowie klas IV i V Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim uczestniczyli w wyjątkowym spotkaniu, którego bohaterem był pan Krzysztof Przybysz.

W salce korekcyjnej szkoły czwarto i piątoklasiści obejrzeli ciekawą prezentację multimedialną oraz wysłuchali bardzo interesujących, a przede wszystkim pouczających wspomnień i informacji związanych ze sportową karierą pana Krzysztofa. Najważniejsze miejsce w życiu naszego bohatera zajmują rodzina i miłość. Z kolei uczciwość, skromność, szacunek dla drugiego człowieka, realizacja marzeń, rywalizacja fair play, patriotyzm to dla pana Krzysztofa najcenniejsze wartości.

Spotkanie z naszym nauczycielem wychowania fizycznego, zapaśnikiem i trenerem było wspaniałym i wyjątkowym przeżyciem. Wspomnienia pierwszego trenera, babci, która zaprowadziła małego Krzysia na pierwszy trening, dostarczyły uczniom niezapomnianych wzruszeń i pozytywnych emocji. Pan Krzysztof rozpoczął swoją karierę sportową jako chłopiec w rodzinnym Lidzbarku Warmińskim. Z powodzeniem uczestniczył w wielu zawodach zapaśniczych w kraju i zagranicą, zdobył dużo medali.

Obecnie jest nauczycielem wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim oraz trenerem zapaśników w Uczniowskim Klubie Sportowym „Sokół”. Jego podopieczni osiągają sukcesy w zawodach sportowych między innymi w Lidze Międzyszkolnej w Zapasach Klasycznych, w Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego Kadetów i Juniorów.

Spotkanie z panem Krzysztofem Przybyszem odbyło się w ramach projektu „Trzymaj formę” i udowodniło uczniom, że wspaniali ludzie, wzorce do naśladowania są bardzo blisko nas. Nie trzeba ich szukać daleko na sportowych arenach świata czy w Internecie, są na wyciągnięcie ręki.
Serdecznie dziękujemy panu Krzysztofowi za wspaniałe spotkanie, które na długo pozostanie w naszej pamięci.

Mirosława Nowakowska SP 2


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages