Sobota, 20 października 2018. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Zapraszamy naszych Czytelników i Sympatyków do zakupu tygodnika

2017-03-09 20:23:51 (ost. akt: 2017-03-09 20:34:09)
Nasza "jedynka" i dobra wiadomość o sprzęcie pd Jurka Owsiaka

Nasza "jedynka" i dobra wiadomość o sprzęcie pd Jurka Owsiaka

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Już w piątkowy poranek na naszych Czytelników będzie czekać pachnąca farbą drukarską „Gazeta Nowomiejska”. Tym razem na 24 stronach będzie można znaleźć sporo ciekawych materiałów.

Na „jedynce” dobra wiadomość, bowiem oddział dziecięcy nowomiejskiego szpitala otrzymał nowoczesny sprzęt od fundacji Jurka Owsiaka. Jest również relacja z Dnia Kobiet w Kurzętniku z ciekawą ofertą zdrowotną dla pań.

Na kolejnych stronach są zdjęcia i dowiemy się, jaki był rezultat finansowy festynu charytatywnego w Kurzętniku. Serial z zamieszaniem związanym z reformą oświaty cały czas się ciągnie. O tym też piszemy na łamach gazety.

Aż dwie strony zajmują zdjęcia ze studniówek — zapewne będzie to fajna pamiątka dla abiturientów i ich rodzin. Już w niedzielę rusza do walki zespół Finishparkiet - Drwęca. Jakie są prognozy i z kim zagrają? A przed startem rundy wiosennej była prezentacja zespołów grających w barwach nowomiejskiego klubu. Będzie zbiorowe zdjęcie na łamach „GN”.

Ponadto w gazecie znajdziemy wiele przydatnych i ciekawych informacji. Zapraszamy naszych Czytelników i sympatyków do zakupu tygodnika i życzymy wiosennego weekendu, również z lekturą „GN”.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages