środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Wojewódzki turniej piłki nożnej chłopców szkół podstawowych

2017-02-27 11:53:59 (ost. akt: 2017-02-27 12:06:22)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Dnia 22 lutego 2017 roku odbył się Halowy Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego Chłopców Szkół Podstawowych.

Turniej odbył się jednocześnie na Hali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Mieście Lubawskim oraz na Hali Sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście. o Turnieju zgłosiło się 16 drużyn. Piłkarze przyjechali z Dywit, Rybna, Zwiniarza, Nidzicy, Gwiździn, Bartoszyc, Biskupca, Marzęcic, Łąkorza, Nowego Grodziczna, Kurzętnika, Ostródy, Mroczna i z Nowego Miasta Lubawskiego. Mecze eliminacyjne i ćwierćfinały rozgrywane były na dwóch halach sportowych. Finały zostały rozegrane na Hali MOSiR. Podczas Turnieju zostały wyłonione następujące miejsca:

I miejsce - SP 2 Nidzica
II miejsce - SP 7 Bartoszyce
III miejsce - SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
IV miejsce - SP Biskupiec
V miejsce - SP 1 Ostróda
VI miejsce - SP 1 Nidzica
VII miejsce - SP Rybno
VIII miejsce - SP Łąkorz

Najlepszym bramkarzem turnieju został Szymon Kiszka z SP7 Bartoszyce. Najlepszy zawodnik turnieju to Alan Klimek z SP2 Nowe Miasto Lubawskie, a król strzelców to Bartosz Florek z SP2 Nidzica. Warmińsko- Mazurski Szkolny Związek Sportowy ufundował dla pierwszych 6 zespołów pamiątkowe puchary i dyplomy, w tym dla zawodników pierwszych trzech miejsc medale. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali posiłek regeneracyjny ufundowany przez Urząd Miasta w Nowym Mieście Lubawskim oraz herbatę.

starostwo powiatowe
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages