Piątek, 14 grudnia 2018. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

Nowomiejscy policjanci zatrzymali poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości, nie ominą ich kratki

2017-02-09 11:35:37 (ost. akt: 2017-02-09 11:38:28)

Autor zdjęcia: Archiwum

W ciągu ostatnich dwóch dni dzielnicowi z nowomiejskiej komendy policji realizując postanowienia sądu zatrzymali dwóch poszukiwanych. Zostali oni przewiezieni do zakładów karnych.

Dzielnicowi z rejonu miasta zatrzymali przebywającego na tym terenie 38-letniego mieszkańca gminy Biskupiec. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego na 6 miesięcy za przestępstwa kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i niestosowanie się do orzeczonego przez sąd zakazu.

Kolejnego poszukiwanego zatrzymano na terenie Chrośla. Był to 48-letni mieszkaniec gminy Nowe Miasto Lubawskie poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia 142 dni kary w zakładzie karnym.
Zgodnie z dyspozycją sądu obaj zatrzymani mężczyźni zostali przewiezieni do zakładów karnych.

Nie tylko rozwiązywanie problemów mieszkańców swojej dzielnicy, ale także zatrzymywanie osób poszukiwanych należy do zadań dzielnicowych.Wśród lokalnego społeczeństwa ukrywają się osoby, które unikają kary za wcześniejsze przewinienia. Policjanci dzielnicowi dobrze znają swój rejon i swoich mieszkańców, dzięki czemu potrafią rozpoznać taką osobę — powiedziała sierż. szt. Ludmiła Mroczkowska, rzecznik prasowy komendy nowomiejskiej policji. red
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages