środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Emeryci na sprawozdawczym zebraniu

2017-02-04 12:45:23 (ost. akt: 2017-02-04 12:55:04)
Licznie zebrani w MCK członkowie związku

Licznie zebrani w MCK członkowie związku

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

W Miejskim Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim odbyło się zebranie sprawozdawcze nowomiejskiego oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Zebranych członków związku, samorządowców oraz innych gości powitał Kazimierz Przybylski, przewodniczący zarządu Oddziału Rejonowego PZERiI w Nowym Mieście Lubawskim.

Przedstawił sprawozdanie z działalności zarządu za 2016 rok. Wymieniał m. in. spotkania, imprezy integracyjne, wycieczki i wyjazdy emerytów w minionym roku. Poinformował, że we wszystkich imprezach w 2016 roku uczestniczyło 1.275 osób. Zapoznał też z podobnymi planami na 2017 rok.

Przy okazji spotkania przed oszustami ostrzegał seniorów Paweł Cherkowski z nowomiejskiej policji, który przybliżył metody ich działania. Wstępnie nowomiejski oddział PZERiI zawarł porozumienie o współpracy ze Stowarzyszeniem “50+” z Kurzętnika oraz z Klubem Seniora w Mszanowie i Nowomiejskim Towarzystwem Kultury.

Grażyna Jonowska


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages