Czwartek, 19 kwietnia 2018. Imieniny Alfa, Leonii, Tytusa

Soliści SP2 na IV Ogólnopolskim Festiwalu „Niebieskim światłem oświeceni” w Lubawie

2017-01-21 12:43:09 (ost. akt: 2017-01-21 12:44:44)
Soliści SP 2 w Lubawie

Soliści SP 2 w Lubawie

Autor zdjęcia: SP 2

19 stycznia 2017 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Lubawie odbył się IV Ogólnopolski Festiwal „Niebieskim światłem oświeceni”.

W festiwalu wzięło udział czworo uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim: Antoni Fijałkowski, Aleksandra Jaroszewska, Amelia Kasprzycka, Kornel Zbikowski. Młodych solistów przygotowała pani Magdalena Domżalska – nauczyciel muzyki.

Tworzenie warunków do rozwoju twórczości muzycznej, konfrontacje wokalistów w oparciu o repertuar piosenek świątecznych, kolęd i pastorałek, wymiana doświadczeń artystycznych młodych wokalistów, promocja działalności instruktorów i nauczycieli zajmujących się formami wokalnymi to główne cele festiwalu.

Uczestników festiwalu oceniało profesjonalne jury, które przyznało nagrody, wyróżnienia i dyplomy według ustalonych kryteriów, do których należały: dobór repertuaru, umiejętności wokalne, wykonanie i interpretacja, osobowość artystyczna, ogólne wrażenie artystyczne. Ogromny sukces osiągnął Antoni Fijałkowski z grupy 05, który w kategorii I czyli siedmio i ośmiolatków zdobył drugie miejsce. Gratulujemy Antosiowi i pani Magdalenie Domżalskiej.

Mirosława Nowakowska SP2


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages