Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Spotkanie noworoczne środowisk sportowych

2017-01-17 11:26:00 (ost. akt: 2017-01-17 12:19:06)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Kolejnym z serii spotkań noworocznych w Nowym Mieście był toast z udziałem przedstawicieli środowisk sportowych gminy miejskiej. Toast odbył się w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego, do której Józef Blank burmistrz miasta zaprosił prezesów klubów sportowych, działaczy sportowych, trenerów, dyrektorów szkół i nauczycieli wychowania fizycznego oraz sponsorów.

Na imprezę przybyli przedstawiciele Uczniowskich Klubów Sportowych — Iskra z nowomiejskiej jedynki oraz Sokół z dwójki. Ponadto na sali obecni byli szefowie Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Olimpia, Automobilklubu Nowomiejskiego i KS Finishparkiet-Drwęca.

Prowadzenie imprezy powierzono Dorocie Osińskiej, szefowej Referatu Oświaty, Kultury i Sportu. Na spotkanie przybyli również Andrzej Ochlak, starosta powiatu, Krzysztof Widźgowski, zastępca burmistrza, radni miejscy z Marcinem Deją, przewodniczącym Rady Miejskiej. — W tym gronie tworzymy podwaliny do wspomagania sportu młodzieży w naszym mieście. Cieszę się bardzo, że takie spotkania możemy realizować. Jest to również okazja, by zaprezentować swoją działalność, ponieważ nie wszyscy wiedzą, jak na co dzień wygląda działalność klubów i z czym możemy się spotkać na arenach sportowych — mówił na spotkaniu burmistrz Blank.
Właśnie burmistrz miasta, podczas spotkania, uhonorowany został Złotą Odznaką Honorową Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej.

Następnie głos zabierali prezesi poszczególnych klubów sportowych, którzy przedstawili dorobek klubów i zawodników za 2016 rok. W dalszej części spotkania Burmistrz Józef Blank podziękował uczestnikom spotkania za społeczną pracę na rzecz rozwoju fizycznego nowomiejskiej młodzieży, za jej wychowywanie oraz za promocję Nowego Miasta i wzniósł z wszystkimi symboliczną lampkę szampana za pomyślność. ul
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages