Czwartek, 24 stycznia 2019. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Noworoczny Toast Powiatowo-Miejski w historycznej sali posiedzeń

2017-01-12 23:01:51 (ost. akt: 2017-01-12 23:10:33)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Gospodarze powiatu i miasta oraz ich goście, wznieśli lampkę szampana za pomyślność w Nowym 2017 Roku. Starosta powiatu nowomiejskiego — Andrzej Ochlak i burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego — Józef Blank podsumowali minione 12 miesięcy. Mówili, co się udało zrobić i co planowane jest na nowy rok.

Z zaproszenia na Noworoczny Toast Powiatowo-Miejski skorzystali przedsiębiorcy, przedstawiciele organizacji oraz stowarzyszeń dyrektorzy placówek oraz szefowie instytucji. Przybyli samorządowcy różnych szczebli i inni zaproszeni goście.

Na początku swoich wystąpień obaj gospodarze imprezy podziękowali wszystkim za przybycie. Zarówno starosta, jak i burmistrz przypomnieli przedsięwzięcia, które udało się wykonać na przestrzeni minionego roku. Wspomnieli także o planach inwestycyjnych i kontynuacji już rozpoczętych.

Akcentem artystycznym noworocznego spotkania był występ młodzieży z nowomiejskiego liceum, która zaprezentowała program słowno muzyczny.
Ostatnim elementem uroczystości był toast za pomyślność w nowym roku, który wznieśli starosta oraz burmistrz wraz z gośćmi. ulPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages