Sobota, 23 czerwca 2018. Imieniny Albina, Wandy, Zenona

Konkursy "Najdalej jak się da" i „Wrzuć butelkę po szampanie” rozstrzygnięte

2017-01-11 15:30:43 (ost. akt: 2017-01-11 15:43:31)
Po wręczeniu nagród w konkursie "Najdalej jak się da"

Po wręczeniu nagród w konkursie "Najdalej jak się da"

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Burmistrz Józef Blank, burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego zaprosił do swojego gabinetu osoby, które brały udział w konkursie pt. "Najdalej jak się da". W Urzędzie Miejskim odbyło się również podsumowanie konkursu sylwestrowego nazwanego roboczo Wrzuć butelkę po szampanie...

Burmistrz podziękował uczestnikom konkursu za opatrzenie ich samochodów odpowiednią naklejką i promocję herbu Nowego Miasta Lubawskiego oraz logo „Gazety Nowomiejskiej” podczas wyjazdów w różne zakątki Polski i Europy.
Cieszy fakt, że akcja zdobywa coraz większe zainteresowanie naszych mieszkańców i z pewnością będzie kontynuowana również w 2017 roku — dodał burmistrz.

Wśród osób wyróżnionych w konkursie na promocję w takiej formie zostali Stefan Gutowski, Marcin Raszkowski oraz taksówkarz Bronisław Jastrzębski, który otrzymał nagrodę Redaktora Naczelnego „Gazety Nowomiejskiej” za oznaczenie auta promocyjną naklejką.

Również tego samego dnia burmistrz Józef Blank wręczył bony towarowe osobom, które zostały wylosowane spośród osób biorących udział w organizowanym konkursie podczas spotkania sylwestrowego na rynku.

Zwycięzcy konkursu należeli do wielu uczestników sylwestrowej zabawy na nowomiejskim rynku, które napisały na karteczce swoje dane i umieściły je w butelce, a następnie wrzuciły ją do wyznaczonego pojemnika dając tym samym dowód troski o bezpieczeństwo i porządek.

Przy okazji burmistrz Nowego Miasta dziękuje wszystkim mieszkańcom i gościom, którzy zdecydowali się przywitać Nowy 2017 Rok wspólnie z gospodarzem miasta. opr ul
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages