Sobota, 23 czerwca 2018. Imieniny Albina, Wandy, Zenona

Mają swoje kalendarze na 2017 rok

2017-01-04 12:00:00 (ost. akt: 2017-01-03 17:17:21)
Dzieci pokazują nowe kalendarze

Dzieci pokazują nowe kalendarze

Autor zdjęcia: Archiwum SP 1

Dzięki Stowarzyszeniu "Przyjaciel Szkoły" uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim mają kalendarze z wizerunkiem swoich klas i grup przedszkolnych.

Stowarzyszenie "Przyjaciel Szkoły" jest organizacją działająca przy nowomiejskiej „Jedynce”. Jej głównym celem jest pomoc szkole m.in. w pozyskaniu środków na realizację różnorodnych istotnych dla placówki przedsięwzięć.

W grudniu 2016 roku „Przyjaciel szkoły” wystąpił z propozycją wydrukowania dedykowanych kalendarzy z wizerunkiem każdej z grup przedszkolnych oraz klas I-VI. Kolorowe kalendarze ze zdjęciami grup i klas, za zgodą rodziców, zamówiło łącznie 317 uczniów.

Tuż przed przerwą świąteczną kalendarze dotarły do szkoły, a Prezes Stowarzyszenia – Anna Dembowska, rozdała je uczniom, którzy wyrazili chęć zakupu. Inicjatywa, która spotkała się z dużą aprobatą ze strony uczniów i rodziców będzie kontynuowana w kolejnych latach. Stowarzyszenie dziękuje rodzicom i uczniom za wspaniały odzew i wsparcie inicjatywy organizacji nastawionej na pomoc naszej szkole.

SP 1

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages