Wtorek, 7 lipca 2020. Imieniny Estery, Kiry, Rudolfa

Noworoczne życzenia w świetle fajerwerków na rynku Nowego Miasta

2017-01-01 15:12:43 (ost. akt: 2017-01-01 15:24:44)
Północ na nowomiejskim rynku

Północ na nowomiejskim rynku

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Mieszkańcy Nowego Miasta Lubawskiego i goście, którzy spędzali Sylwestra w grodzie nad Drwęcą spotkali się na rynku, by powitać Nowy Rok 2017.

Tuż przed północą na sylwestrowej scenie wystąpił Józef Blank, burmistrz miasta w towarzystwie Marcina Deji, przewodniczącego rady. Tradycyjnie gospodarz Nowego Miasta strzelił z hakownicy i złożył życzenia wszystkim zgromadzonym.

Nie omieszkał pokrótce wspomnieć o przedsięwzięciach inwestycyjnych służących mieszkańcom, które wykonano w mijającym roku. Podkreślił przy tym, że w miniony piątek podpisał w Olsztynie umowę gwarantującą 16 milionów złotych na dofinansowanie rewitalizacji centrum miasta.

Kiedy wybiła północ strzeliły korki szampana i rozbłysły na niebie fajerwerki, a na rynku wszyscy wzajemnie składali sobie życzenia. Nie było w tym roku na scenie gwiazdy, ale wieczór umilał swoją muzą DJ Młody. Chętnych do zabawy pod chmurką nie brakowało.

Podobnie jak w latach ubiegłych, butelki po szampanie oznaczone danymi kontaktowymi, wrzucano do specjalnie przygotowanego pojemnika. Do osób, które zostaną wylosowane, trafią 3 bony towarowe po 150 złotych każdy. ul

PROSIMY O WASZE SYLWESTROWE ZDJĘCIA
Podobnie jak w latach minionych zachęcamy do przesyłania własnych zdjęć na adres nowemiasto@gazetaolsztynska.pl lub na facebook'a "Gazety Nowomiejskiej". Najciekawsze fotki nagrodzimy upominkami oraz publikacją na stronach kolejnego wydania "GN".

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Borys #2148130 | 77.87.*.* 2 sty 2017 08:02

    Myślę że starczy też pieniążków na rewitalizację kina!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages