Poniedziałek, 10 sierpnia 2020. Imieniny Bianki, Borysa, Wawrzyńca

Policyjny dozór dla mężczyzny, który groził pracownicy opieki społecznej

2016-12-03 11:57:40 (ost. akt: 2016-12-03 12:02:23)
Zatrzymany mężczyzna w asyście policjantów

Zatrzymany mężczyzna w asyście policjantów

Autor zdjęcia: KPP Nowe Miasto

Do 3 lat pozbawienia wolności może grozić mężczyźnie zatrzymanemu przez nowomiejskich policjantów w związku z podejrzeniem o groźby kierowane wobec pracownicy ośrodka pomocy społecznej. Podejrzany przy użyciu noża chciał wpłynąć na wykonywanie przez kobietę obowiązków służbowych.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Mieście Lubawskim zatrzymali mężczyznę, który groził pracownicy jednego z ośrodków pomocy społecznej na terenie naszego powiatu. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Był nietrzeźwy.

Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, mężczyzna podejrzany jest o to, że w celu wywierania wypływu na czynności służbowe pracownicy ośrodka opieki społecznej groził jej pozbawieniem życia przy użyciu noża kuchennego, ponadto w trakcie tych czynności wypowiadał pod jej adresem słowa powszechnie uznawane za obelżywe. Czyn ten zagrożony jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 29-latkowi zarzutów. Prokurator po zapoznaniu się z materiałami postępowania zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

 Mężczyzna ten będzie musiał siedem razy w tygodniu meldować się w komendzie. Został on także zobowiązany do powstrzymywania się od używania alkoholu i otrzymał zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzoną. Jeśli go złamie trafi do aresztu. 

KPP Nowe Miasto

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages