środa, 16 stycznia 2019. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Seniorzy z Jamielnika pełni radości i uśmiechu na twarzy!

2016-11-23 12:00:38 (ost. akt: 2016-11-23 10:52:57)

Autor zdjęcia: Nadesłane

W Jamielniku obchodzono Dzień Seniora. Gościom złożono życzenia i wręczono kwiaty, a czas umilały im występy jamielnickich uczniów.

Obchody Dnia Seniora w Jamielniku przeszły do tradycji. W podziękowaniu dla Seniorów, od których czerpiemy wiedzę i życiowe doświadczenie były życzenia, kwiaty oraz artystyczne występy jamielnickich uczniów, które rozweseliły wszystkich gości. Uczniowie obdarowali również wszystkich Seniorów upominkami, które własnoręcznie wykonali.

Największą jednak radość sprawiła organizatorom spotkania frekwencja Seniorów, co niewątpliwie świadczy o tym, że Seniorzy oczekują, by nie zapominano o ich święcie. Jest to największą motywacją do dalszej pracy i organizowania takich i podobnych imprez z myślą o najstarszych mieszkańcach naszej wsi. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się jeszcze w liczniejszym gronie.

O jamielnickiech Seniorach nie zapomniał również Tomasz Waruszewski – Wójt Gminy, który przybył na spotkanie z bukietem kwiatów. Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej z Jamielnika oprócz życzeń Seniorom, przekazali życzenia i kwiaty jubilatom, którzy obchodzili w tym roku złote gody, tj.: Barbarze i Klemensowi Roznowskim oraz Jadwidze i Stefanowi Suszyńskim. 
Organizatorem spotkania był Michał Kamiński – sołtys wsi Jamielnik wraz z Radą Sołecką we współpracy z Kołem Gospodyń Wiejskich, jamielnicką szkołą oraz biblioteką publiczną.

Elżbieta OlsztaCzytaj e-wydanie
Podziel się  informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages