Poniedziałek, 18 listopada 2019. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Laureaci konkursu plastycznego „Nowe Miasto Lubawskie przyjazne seniorom”

2016-10-27 12:00:00 (ost. akt: 2016-10-26 14:51:47)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim wzięli udział w konkursie plastycznym pod hasłem „Nowe Miasto Lubawskie przyjazne seniorom”.

Gminny Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży, którego organizatorem był Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego zorganizowano w ramach pierwszych Nowomiejskich Dni Seniora. Cele konkursu to: uwrażliwienie dzieci i młodzieży na los osób starszych w najbliższym otoczeniu, twórcze wyrażenie swojej wizji na temat miasta przyjaznego Seniorom, oswajanie dzieci i młodzieży z procesem starzenia się, formowanie świadomej postawy społecznej wobec zjawiska starzenia się oraz tworzenie warunków do pracy twórczej, artystycznego wypowiadania się na temat problemów społecznych.

21 października 2016 roku w Urzędzie Miejskim odbyła się konferencja związana z Nowomiejskimi Dniami Seniora, w której uczestniczyli zdobywcy pierwszych miejsc konkursu plastycznego wraz z opiekunami. W grupie klas I – III pierwsze miejsce zajęła podopieczna pani Aliny Sobieckiej Klaudia Flaszyńska, w grupie klas IV – VI laureatem został uczeń pani Magdaleny Domżalskiej Mikołaj Pawlicki. W kategorii klas I – III drugie i trzecie miejsca zajęli również uczniowie naszej szkoły. Drugie miejsce zajął Filip Zieliński, nauczycielem chłopca jest pani Izabela Kamińska. Trzecie miejsce zdobyła uczennica pani Aliny Sobieckiej Kornelia Wiśniewska.

Gratulujemy uczniom i ich nauczycielom.

Mirosława Nowakowska SP2

http://m.wm.pl/2016/10/orig/0000000327-dsc-0381-343270.jpg

http://m.wm.pl/2016/10/orig/0000000327-dsc-0384-343272.jpg

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages