Niedziela, 21 października 2018. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w SP 1

2016-09-25 12:12:13 (ost. akt: 2016-09-25 12:14:06)
Przedszkolaki w uroczystym dla nich dniu

Przedszkolaki w uroczystym dla nich dniu

Autor zdjęcia: Archiwum SP 1

20 września 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim miała miejsce wyjątkowa uroczystość: Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Brały w niej udział wszystkie grupy przedszkolne: „ Pszczółki”, „Wesołe nutki”, „Skrzaty” oraz debiutująca w naszej szkole najmłodsza grupa przedszkolna: „Misie”, do której uczęszczają dzieci 3, 4 – letnie.

W tak ważnym dniu dzieciom towarzyszyli: dyrektor naszej placówki Pan Jerzy Resicki, wicedyrektor - Pani Eleonora Lewalska oraz przedstawicielka Rady Rodziców Pani Ewa Teska, od której dzieci otrzymały serdeczne życzenia i gratulacje.

Uroczystość rozpoczął „Hymn Przedszkolaków”, który radośnie odśpiewały wszystkie przedszkolaki, po czym każda grupa zaprezentowała się artystycznie. Specjalnie na tę uroczystość przygotowano dla dzieci wiele atrakcji i niespodzianek dostarczając okazji do świętowania, wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Nie zabrakło też słodkości, które maluchy uwielbiają najbardziej. Potwierdzeniem tego, że każde dziecko w naszej szkole jest prawdziwym przedszkolakiem było złożenie Przysięgi Szczęśliwego Przedszkolaka. Na zakończenie uroczystości, wszystkie dzieci tradycyjnie, jak co roku, wypuściły do nieba kolorowe baloniki z marzeniami.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka dostarczył naszym dzieciom wiele pozytywnych wrażeń, zintegrował przy wspólnej zabawie dzieci z wszystkich grup przedszkolnych.
Wszystkim Przedszkolakom życzymy radości, spełnienia marzeń, uśmiechów na co dzień i samych wyjątkowych chwil.
Rodzicom gratulujemy cudownych pociech!
SP 1


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages