Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Kto ma Wielkie Serce?

2016-09-12 09:00:00 (ost. akt: 2016-11-07 20:54:08)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Zarko Kecman, freeimages.com

Niosą pomoc, są życzliwi i cierpliwi. Szukamy wyjątkowych lekarzy, pielęgniarek i położnych. Takich, którzy cieszą się zaufaniem pacjentów. To czytelnicy zadecydują komu przypadnie tytuł Wielkiego Serca na Warmii i Mazurach. Czekamy na kandydatury!

W naszym plebiscycie mogą wziąć udział lekarze wszystkich specjalności oraz pielęgniarki i położne. Jak zgłosić swoją kandydaturę? Należy wysłać swój mail na adres e-mail

nowemiasto@gazetaolsztynska.pl

Zgłoszenie musi zawierać: imię, nazwisko,miejscowość , powiat i akceptację postanowień regulaminu oraz numer telefonu do kontaktu.

Plebiscyt potrwa do 7 listopada i zostanie przeprowadzony we wszystkich powiatach. Tytuł Wielkie Serce na Warmii i Mazurach otrzyma osoba, która otrzyma najwięcej głosów w rankingu regionalnym. Dodatkowo spośród wszystkich kandydatów na poziomie powiatowym wyłonieni zostaną laureaci, którym zostaną przyznane tytuły Wielkiego Serca w podziale na kategorie: stomatolog, okulista, ginekolog, lekarz rodzinny, chirurg, pielęgniarka i położna.

Głosowanie polega na wysyłaniu sms-ów z treścią zamieszczoną w cudzysłowie. Na przykład głosując na lekarza z powiatu powomiejskiego, w treści sms-a należy wpisać: „NW.WS.X” gdzie ,,X'' to numer przypisany konkretnemu kandydatowi z listy i wysłać pod numer 7248. Koszt sms-a wynosi 2,49 zł brutto.

Ogłoszenie wyników Plebiscytu nastąpi 24-25 listopada na łamach tygodników lokalnych „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego” oraz na stronach internetowych www.gazetaolsztynska.pl oraz dziennikelblaski.wm.pl.

Każdy kandydat może w dowolnym momencie zrezygnować z udziału w Plebiscycie. W takim wypadku osoby głosujące na tego kandydata nie mają prawa do zwrotu poniesionych kosztów oddania na jego kandydaturę głosów, ani przeniesienia głosów na inną osobę

Aleksandra Tchórzewska
a.tchorzewska@gazetaolsztynska.pl

Regulamin: kliknij tutaj


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym, czym jest profil i jak go stworzyć: kliknijPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages