Czwartek, 24 września 2020. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

Głosowanie na "Dziewczynę Lata" powiatu tylko do niedzieli!

2016-08-10 13:00:49 (ost. akt: 2016-08-10 13:51:46)
Niektóre z kandydatek

Niektóre z kandydatek

Autor zdjęcia: Archiwum

Szukamy Dziewczyny Lata 2016 "Gazety Nowomiejskiej" oraz "Gazety Olsztyńskiej". Głosowanie w pierwszym, powiatowym etapie trwa tylko do północy w niedzielę!

W środę kończymy przyjmowanie kandydatek do tytułu "Dziewczyna Lata 2016". Z powiatu nowomiejskiego zgłosiło się ich aż 14! Na tę chwilę (środa, godz. 13.00) najbardziej emocjonująca rywalizacja rozgrywa się pomiędzy Anną Polanowską z Nowego Miasta i Pauliną Leszek z Fitowa. Głosowanie trwa do 14 sierpnia do godz. 23.59 zatem wszystko się może zdarzyć!

Tegoroczny plebiscyt składa się z dwóch etapów. Pierwszy to powiatowy. Do drugiego etapu — wojewódzkiego — zostaną zakwalifikowane kandydatki, które w głosowaniu na szczeblu powiatowym zajęły trzy pierwsze miejsca. Dodatkowo zostanie zakwalifikowanych 15 kandydatek, które otrzymały łącznie największą liczbę głosów w całym województwie.

Do etapu drugiego kandydatki przechodzą razem z głosami, które uzyskały w głosowaniu na szczeblu powiatowym. W etapie drugim zostanie wyłoniona "Dziewczyna Lata 2016" „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”, którą zaprezentujemy na okładce tych dzienników. Nagrodą będzie też „występ” w kalendarzu, w którym znajdzie się 12 pań z największą liczbą głosów w drugim etapie.

Głosujemy wysyłając sms'y o treści NW.DL.x ("x" to numer porządkowy przypisany do każdej kandydatki, a znaleźć go można w tabeli poniżej) na numer 71160 (koszt jednego sms'a to 1,23 zł z VAT).


Szczegółowy regulamin Plebiscytu na Dziewczynę Lata 2016 znajdziesz tutaj

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages