środa, 12 sierpnia 2020. Imieniny Hilarii, Juliana, Lecha

Która z kandydatek zostanie "Dziewczyną Lata" powiatu i województwa?

2016-08-06 10:00:00 (ost. akt: 2016-08-08 09:16:09)
Niektóre z kandydatek

Niektóre z kandydatek

Autor zdjęcia: Archiwum

Szukamy Dziewczyny Lata 2016 "Gazety Nowomiejskiej" oraz "Gazety Olsztyńskiej". Która kandydatka wygra? Wszystko zależy od Was i wysyłanych przez Was SMSów!

Tegoroczny plebiscyt będzie się składał z dwóch etapów. Pierwszy etap plebiscytu potrwa do 14 sierpnia. Wtedy wyłonimy Dziewczynę Lata powiatu nowomiejskiego.

Do drugiego etapu — wojewódzkiego — zostaną zakwalifikowane kandydatki, które w głosowaniu na szczeblu powiatowym zajęły trzy pierwsze miejsca. Dodatkowo zostanie zakwalifikowanych 15 kandydatek, które otrzymały łącznie największą liczbę głosów w rankingu na szczeblach powiatowych, niezależnie od tego, które miejsce zajęły w rankingach powiatowych.

Do etapu drugiego kandydatki przechodzą razem z głosami, które uzyskały w głosowaniu na szczeblu powiatowym. W etapie drugim zostanie wyłoniona Dziewczyna Lata 2016 „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”, którą zaprezentujemy na okładce tych dzienników. Nagrodą będzie też „występ” w kalendarzu, w którym znajdzie się 12 pań z największą liczbą głosów w drugim etapie.

Aby zgłosić się do plebiscytu Dziewczyna Lata 2016, wystarczy wysłać swoje zdjęcie (nie może przekraczać 5 MB) na adres: k.ochocka@gazetaolsztynska.pl W treści prosimy wpisać dane kandydatki: imię, nazwisko, adres, datę urodzenia oraz numer telefonu kontaktowego. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać także zgodę kandydatki na wykorzystanie jej wizerunku na potrzeby plebiscytu oraz akceptację postanowień regulaminu. Zdjęcie nie może naruszać obowiązującego prawa i norm społeczno-moralnych.

O tytuł Dziewczyny Lata 2016 mogą walczyć kandydatki w wieku od 18 do 30 lat.

Głosujemy wysyłając sms'y o treści NW.DL.x ("x" to numer porządkowy przypisany do każdej kandydatki, a znaleźć go można w tabeli poniżej) na numer 71160 (koszt jednego sms'a to 1,23 zł z VAT).


Szczegółowy regulamin Plebiscytu na Dziewczynę Lata 2016 znajdziesz tutaj

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages