środa, 27 stycznia 2021. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Propozycje na sobotnie popołudnie

2016-07-30 12:37:32 (ost. akt: 2016-07-30 12:43:01)
Motocykliści w Biskupcu Pomorskim

Motocykliści w Biskupcu Pomorskim

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Kto jeszcze nie ma sprecyzowanych planów na sobotnie popołudnie może wybrać się na festyn na plaży w Partęczynach bądź do Biskupca Pomorskiego na Rock Moto Festiwal.

Stowarzyszenie Prywatnych Właścicieli Domków Wypoczynkowych Usytuowanych Nad Jeziorem Wielkie Partęczyny koło Tereszewa organizuje doroczny festyn na plaży ośrodka. Podobnie jak w latach ubiegłych uczestnictwo w imprezie zapowiedzieli wodniacy „56 Międzynarodowego Spływu Kajakowego Pojezierzem Brodnickim-Drwęcą-Wisłą”. Organizatorzy zapraszają do Partęczyn wszystkich miłośników zabaw w plenerze na sobotę, 30 lipca, o godz. 17.
W programie znajdą się gry i konkursy dla dzieci, natomiast dla dorosłych konkursy sportowe. Dorośli będą mogli się zmierzyć w przeciąganiu liny w wodzie (drużyny 5 osobowe), w tradycyjnym wyścigu kajakowym czy stanąć do walki na najlepszego siłacza. W godzinach wieczornych przygotowano zabawę taneczną, a przygrywać będzie zespół „T&P” .

Na rockowo w Biskupcu
Natomiast w Biskupcu Pomorskim o godzinie 16, na terenie Gminnego Ośrodka Kultury rozpocznie się impreza pod nazwą Rock Moto Festiwal. W programie przewidziano paradę motocyklową, koncerty zespołów rockowych, będą też stoiska gastronomiczne i wspólne ognisko. ul

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages