Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Poszukujemy Superpsa i Superkota powiatu nowomiejskiego!

2016-07-28 12:35:10 (ost. akt: 2016-08-31 20:38:53)
Mini i Lili (z prawej) są pierwszymi zgłoszonymi nam zwierzakami

Mini i Lili (z prawej) są pierwszymi zgłoszonymi nam zwierzakami

Autor zdjęcia: Nadesłane

Już otrzymujemy pierwsze zgłoszenia do naszych nowych plebiscytów. Tym razem dzięki nim znajdziemy najsłodszego psiaka i kociaka powiatu nowomiejskiego.

Konkurs na Superpsa i Superkota 2016 to świetna okazja, żeby pochwalić się swoimi pupilami. Bo, jak wiadomo, zwierzak domowy jest prawdziwym przyjacielem człowieka. Mamy pierwsze zgłoszenia do plebiscytu na Superpsa, są to Mini i Lili, obie z Nowego Miasta!!!

Żeby zgłosić swojego pupila do plebiscytu „Superpies i Superkot 2016”, wystarczy wysłać jego zdjęcie (podpisane imieniem) na adres k.ochocka@gazetaolsztynska.pl

W temacie e-maila należy wpisać "Superpies i Superkot 2016".

W treści prosimy napisać akceptację postanowień regulaminu, numer telefonu do kontaktu, oraz imię, nazwisko właściciela i adres zamieszkania. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać także zgodę właściciela do wykorzystania przez organizatora zdjęcia psa/kota na potrzeby plebiscytu.

Tytuł Superpsa 2016 w danym powiecie otrzyma czworonóg, którego zdjęcie uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. A tytuł Superkota 2016 w danym powiecie otrzyma kot, którego zdjęcie uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów.

Głosowanie polega na wysyłaniu sms-ów i potrwa do 31 sierpnia 2016 r. do godz. 23.59. Koszt jednej wiadomości to 1,23 zł z VAT. Wysyłamy je na numer 71160 z treścią "NW.SP.x" (x to numer psa dostępny w tabeli poniżej) lub "NW.SK.x" (tu x oznacza numer kociaka, który dostępny będzie w tabeli po nadesłaniu nam pierwszego zgłoszenia).
Dodatkowo przyznane zostaną tytuły Superpsa i Superkota „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”. Otrzymają je pies i kot, które uzyskają największą liczbę głosów w regionie. Superpies i Superkot zostaną zaprezentowane w tygodnikach powiatowych, a Superpies i Superkot województwa warmińsko-mazurskiego zostaną zaprezentowani w „Gazecie Olsztyńskiej”.

Regulamin konkursu: tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages