Piątek, 14 grudnia 2018. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

Rotacja w czołówce rankingu na Dziewczynę Lata 2016!

2016-07-26 13:28:18 (ost. akt: 2016-07-29 11:51:17)
Trzy kandydatki z powiatu nowomiejskiego

Trzy kandydatki z powiatu nowomiejskiego

Autor zdjęcia: Nadesłane

Szukamy Dziewczyny Lata 2016 "Gazety Nowomiejskiej" oraz "Gazety Olsztyńskiej". Co rusz napływają do nas nowe kandydatury do tych tytułów, powodujące ciągłe zmiany w rankingu! Kto zatem wygra? Wszystko zależy od Was!

Na chwilę obecną mamy kilka kandydatek do tytułu "Dziewczyna Lata 2016". Walczą o niego 20-letnia Aszli z Kurzętnika, 28-letnia Aleksandra z Wawrowic, 19-letnia Paulina z Fitowa, 24-letnia Ewa z Ostrowitego, która obecnie mieszka w Niemczech oraz 18-letnia Joanna z Tylic.

Co rusz napływają nowe zgłoszenia! Na liście znalazły się też Joanna Urbańska, Karolina Jankowska, Magda Lenz i Kornelia Dreszler. Napłynęły też maile od Natalii Chmielewskiej, Karoliny Zgierskiej i Kamila Szulc.


Głosujemy wysyłając sms'y o treści NW.DL.x ("x" to numer porządkowy przypisany do każdej kandydatki, a znaleźć go można w tabeli poniżej) na numer 71160 (koszt jednego sms'a to 1,23 zł z VAT).

Tegoroczny plebiscyt będzie przebiegał nieco inaczej, niż poprzednie. Przede wszystkim będzie się składał z dwóch etapów, po drugie nagrodą będzie „występ” w kalendarzu, w którym znajdzie się 12 pań z największą liczbą głosów w drugim etapie.

Pierwszy etap plebiscytu potrwa do 14 sierpnia. Wtedy wyłonimy Dziewczynę Lata powiatu nowomiejskiego. Do etapu drugiego zostaną zakwalifikowane kandydatki, które w głosowaniu na szczeblu powiatowym zajęły trzy pierwsze miejsca.

Dodatkowo zostanie zakwalifikowanych 15 kandydatek, które otrzymały łącznie największą liczbę głosów w rankingu na szczeblach powiatowych, niezależnie od tego, które miejsce zajęły w rankingach powiatowych.

Do etapu drugiego kandydatki przechodzą razem z głosami, które uzyskały w głosowaniu na szczeblu powiatowym. W etapie drugim zostanie wyłoniona Dziewczyna Lata 2016 „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”, którą zaprezentujemy na okładce tych dzienników.

Aby zgłosić się do plebiscytu Dziewczyna Lata 2016, wystarczy wysłać swoje zdjęcie (nie może przekraczać 5 MB) na adres: k.ochocka@gazetaolsztynska.pl W treści prosimy wpisać dane kandydatki: imię, nazwisko, adres, datę urodzenia oraz numer telefonu kontaktowego. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać także zgodę kandydatki na wykorzystanie jej wizerunku na potrzeby plebiscytu oraz akceptację postanowień regulaminu. Zdjęcie nie może naruszać obowiązującego prawa i norm społeczno-moralnych.

O tytuł Dziewczyny Lata 2016 mogą walczyć kandydatki w wieku od 18 do 30 lat.Szczegółowy regulamin Plebiscytu na Dziewczynę Lata 2016 znajdziesz tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages